ODCHUDZANIE A TLENOTERAPIA

Odchudzanie a tlenoterapia - komora normobaryczna Normo Life

 

Tlenoterapia w komorze normobarycznej pobudza krążenie krwi co znacząco poprawia przemianę materii, pobudza układ trawienny co w efekcie przyczynia się do zmniejszenia wagi.

 

Jednym z głównych problemu podczas zrzucania wagi jest słaby przepływ krwi i niedotlenienie komórek tłuszczowych (trójglicerydy). Podczas terapii w komorze normobarycznej przyspieszany jest proces rozpadu kwasów tłuszczowych i przemiany go w energię.  Dobrze dotleniony organizm lepiej pozbywa się kilogramów. 

Odchudzanie a tarczyca - tlenoterapia - komora normobaryczna Normo Life

 

Tlenoterapia pod ciśnieniem wpływa pozytywnie na produkcje hormonów w tym leptyny, który jest produkowany przez komórki tłuszczowe. Głównym zadaniem tego hormonu jest regulacja łaknienia i poczucia sytości. Leptyna przyspiesza także metabolizm, hamuje odkładanie tkanki tłuszczowej i aktywuje jej rozkład. Ze względu na właściwości, leptyna nazywana jest hormonem sytości. Dodatkowo jego zadaniem jest obniżenie kortyzolu (hormonu stresu-zajadanie stresu), reguluje produkcje hormonu tarczycy (Hashimoto). Im natężenie tlenu jest wyższe, tym więcej produkuje leptyny.  

Zapraszamy na sesje tlenoterapii do naszej komory Normo Life.  Sprawdź cennik i zarejestruj się na wizytę.

Normo Life, ul. Wilanowska 50a, Konstancin Jeziorna (8km od Warszawy), tel. 721 887 887