WSPOMAGANIE LECZENIA DEPRESJI TLENOTERAPIĄ

Depresja to jedno z najpowszechniejszych zaburzeń psychicznych. Może występować w różnym nasileniu, dotyczy osób z każdej grupy wiekowej (nawet dzieci). Depresja to stan zaburzonego nastroju, który powoduje zmniejszenie naszej aktywności. Osoby zmagające się z tą chorobą tracą poczucie sensu i celowości działań.

Depresję leczy się farmakologicznie oraz poprzez psychoterapię. W leczeniu depresji również stosuje się szereg metod alternatywnych, takich jak choreoterapia czy leczenie poprzez naświetlanie. Od kilku lat trwają badania nas stosowaniem tlenoterapii hiperbarycznej u osób chorych na depresję. Procedura odnosi spore sukcesy w spowalnianiu i leczeniu innych chorób neurologicznych.

Depresja - tlenoterapia - komora normobaryczna Normo Life

Komora normobaryczna Normo Life wspomaga osoby zmagające się z depresją. Oferowana tlenoterapia pozwala zmniejszać dolegliwości związane ze stanem obniżonego nastroju. Tlen ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Dostarczanie naszemu organizmowi potężnej dawki tlenu pod wysokim ciśnieniem poprawia nastrój, przyspiesza metabolizm komórek nerwowych, polepsza przepływ krwi do tkanek – w tym do mózgu. To dlatego możemy powiedzieć, że komora normobaryczna wspiera leczenie depresji.

Zapraszamy na sesje tlenoterapii do naszej komory Normo Life. Sprawdź cennik i zarejestruj się na wizytę.

Normo Life, ul. Wilanowska 50a, Konstancin Jeziorna ( 8km od Warszawy), tel. 721 887 887